Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Tel.: +48 (22) 115 32 64              E-mail: biuro@protegosecurity.eu            Nr koncesji MSWiA:  L-0322/13

 

Full range of...

SECURITY SERVICE ONLY WITH US!


WIĘCEJ

Close...

PROTECTION WITH OUR COMPANY!


WIĘCEJ

We ensure...

YOUR SAFETY!


WIĘCEJ

ACTIVE TRACK - REWOLUCYJNY SYSTEM KONTROLI AGENTÓW OCHRONY W CZASIE RZECZYWISTYM.

 

System posiada funkcje: rejestratora obchodów, pilota napadowego, telefonu oraz lokalizatora GPS.

 

 

 

 

ACTIVE TRACK jest to system kontroli obchodów obiektu w czasie rzeczywistym, który pozwala na bieżąco sprawdzać czy Agenci Ochrony wykonują je zgodnie z założonym harmonogramem na wyznaczonych wcześniej trasach obchodowych.

ACTIVE TRACK jest to najnowocześniejszy system do nadzoru czasu i miejsca pracy Agenta Ochrony. ACTIVE TRACK umożliwia ciągłą, bezprzewodową kontrolę pracy oraz bieżącej lokalizacji Agenta Ochrony na podstawie odczytu punktów kontrolnych rozmieszczonych na trasie obchodów w czasie rzeczywistym przy pomocy sieci GSM oraz lokalizatora GPS. Każdy obchód kontrolny rejestrowany jest na bieżąco z podaniem miejsca, dokładnej daty oraz czasu. Wydruki przeprowadzanych obchodów mogą być udostępniane na życzenie Właściciela lub Kierownictwa  chronionego Obiektu. ACTIVE TRACK spełnia zadania: rejestratora wykonywanych obchodów kontrolnych, pilota antynapadowego, telefonu do komunikacji ze Stacją Monitorowania oraz lokalizatora GPS.
 
     

ZASADY WSPÓŁPRACY Z WYKORZYSTANIEM SYSTEMU ACTIVE TRACK:
 
Na początku współpracy Klient wskazuje trasy, które powinni pokonywać Agenci Ochrony podczas obchodów oraz miejsca, które wymagają szczególnej kontroli. Przedstawiciele naszej firmy również sugerują inne newralgiczne punkty oraz potencjalne zagrożenia. Na tej zasadzie wspólnie ustalamy częstotliwość i trasy obchodów.
 
 Następnie na wcześniej wyznaczonych trasach obchodowych rozmieszczone zostają specjalne elektroniczne punkty kontrolne i zostają nadane im w systemie odpowiednie nazwy (np. „recepcja”,  „latarnia” itp.). Agentów Ochrony wyposażamy w czytnik ACTIVE TRACK, który w trakcie odczytu komunikuje się online z naszym systemem monitoringu i wysyła informację do Całodobowej Stacji Monitorowania. Każdy punkt ma przypisany czas, w którym Agent musi zarejestrować przy nim swoją obecność.
 
Od tej chwili nasz operator 24h/dobę na bieżąco lokalizuje Agentów na podstawie odczytu punktów kontrolnych oraz lokalizatora GPS. Oprogramowanie systemu ACTIVE TRACK automatycznie alarmuje Stację Monitorowania, jeśli którykolwiek Agent nie pojawi się w wyznaczonym miejscu w zaprogramowanym czasie. Operator weryfikuje każdy alarm - może skontaktować się z Agentami przez wbudowany telefon GSM i odebrać informacje, wydać im nowe polecenia lub przejść w stan nasłuchu, aby ocenić sytuację np. po wciśnięciu przez agenta przycisku napadowego. Jeżeli zagrożenie okaże się rzeczywiste, operator natychmiast wyśle na pomoc naszą najbliższą Załogę Interwencyjną. Agenci mogą również sami wezwać wsparcie załogi lub zgłosić potrzebę rozmowy z operatorem używając odpowiedniego przycisku.

 

 

FUNKCJE SYSTEMU ACTIVE TRACK:
 

-  ODCZYT PUNKTÓW KONTROLNYCH:
Dzięki czytnikowi punktów kontrolnych Active Track pozwala na kontrolę przebiegu obchodu w oparciu o punkty kontrolne rozmieszczone na jego trasie. Dane z odczytu przesyłane są na bieżąco do Całodobowej Stacji Monitorownia. Oprogramowanie monitorujące pozwala ustawić ramy czasowe odczytu punktów kontrolnych. Przy braku odczytu w wyznaczonym czasie powiadamiana jest Stacja Monitorowania, która reaguje na nieprawidłowości.
 
 

- FUNKCJA PANIC:
Active Track posiada przycisk PANIC, który ma zastosowanie w sytuacjach zagrożenia życia lub wymagających natychmiastowego wezwania Patrolu Interwencyjnego. Po jego naciśnięciu urządzenie wysyła sygnał alarmowy do stacji monitoringu. Dyspozytor niezwłocznie wysyła na miejsce Patrol Interwencyjny.
 
 

- FUNKCJA ZADZWOŃ:
Active Track umożliwia dwukierunkową komunikację głosową, zastępując telefon komórkowy. Przycisk oznaczony słuchawką umożliwia przesłanie sygnału z prośbą o oddzwonienie (przyciśnięcie krótkie) lub zadzwonienie bezpośrednio na zaprogramowany numer, np. Policja, Straż Pożarna, czy Dyspozytor Stacji Monitorowania (przytrzymanie przycisku). Istnieje również możliwość zadzwonienia z autoryzowanego numeru telefonu na urządzenia Active Track.
 
 

- FUNKCJA MAN-DOWN:
Wbudowany akcelerometr alarmuje o możliwej sytuacji zagrożenia życia. Umożliwia on uzyskanie informacji czy osoba posiadająca urządzenie porusza się lub czy np. gwałtownie upadła.
 
 

- FUNKCJA ALARM SABOTAŻOWY:
Active Track posiada wbudowany czujnik alarmujący o nadmiernych przeciążeniach wskazujących na próbę zniszczenia urządzenia oraz zabezpieczenie przed nieautoryzowanym otwarciem obudowy lub próbą rozkręcenia. 
 
 
 
 
 
KORZYŚCI Z ZASTOSOWANIA SYSTEMU CTIVE TRACK:
 
1.  Podniesienie skuteczności ochrony fizycznej dzięki stałemu nadzorowi  w czasie rzeczywistym nad prawidłowością przebiegu obchodów,
 
2.  Natychmiastowe wezwanie pomocy w przypadku wystąpieniu napadu, włamania lub innych zdarzeń, które mogą wymagać interwencji służb zewnętrznych.
 
3.  Bezpośrednia łączność z Agentami Ochrony wyposażonymi w urządzenia Active Track.
 
4. Podwyższenie standardów pracy osób odpowiedzialnych za nadzorowanie pracy Agentów Ochrony (bezpośredni nadzór nad Agentem Ochrony),
 
5.  Prostota obsługi umożliwiająca korzystanie z systemu każdemu Agentowi Ochrony.
 
6.  Nieograniczony zasięg działania, przepustowość oraz ilość punktów kontrolnych.