Tel.: +48 (22) 115 32 64              E-mail: biuro@protegosecurity.eu            Nr koncesji MSWiA:  L-0322/13

WIĘCEJ

We ensure...

YOUR SAFETY!

WIĘCEJ

Już po raz siódmy Warszawa stała się gospodarzem prestiżowego turnieju Amp Futbol Cup, czyli turnieju najlepszych drużyn piłkarskich Europy, które tworzą zawodnicy po amputacjach. Polska reprezentacja (medaliści Mistrzostw Europy), o zwycięstwo walczyła z Holandią, Rosją, Anglią, Włochami i Ukrainą.  Turniej Amp Futbol Cup 2018 był ostatnim sprawdzianem Polaków przed październikowymi Mistrzostwami Świata, które odbędą się w meksykańskiej Guadalajarze.

Polska po zwycięstwie nad Ukrainą 2:1 zajęła trzecie miejsce w turnieju. W meczu finałowym mistrzowie świata Rosjanie pokonali wicemistrzów Europy Anglików 1:0. W meczach półfinałowych Rosja wygrała z Ukrainą 7:1, a Anglia z Polską 1:0. Na piątej pozycji uplasowali się Włosi po zwycięstwie nad Holendrami 3:0.

Poza wrażeniami sportowymi na uczestników Amp Futbol Cup 2018 czekały też inne atrakcje. Mini-turnieje piłkarskie, dmuchańce, konkursy z nagrodami, spotkania ze słynnymi piłkarzami i trenerami, znanymi z największych sportowych imprez Crowd Supporters i DJ Ucho, malowanie twarzy, animacje dla dzieci oraz mecz piłkarskich gwiazd rozegrany tuż przed finałem turnieju.
      Agencja Ochrony Protego Security Warszawa miała zaszczyt być Partnerem Turnieju i podobnie jak w poprzednich edycjach zadbała o spokojny przebieg oraz bezpieczeństwo imprezy a w nocy Patrol Interwencyjny zabezpieczał mienie organizatora.