Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Tel.: +48 (22) 115 32 64              E-mail: biuro@protegosecurity.eu            Nr koncesji MSWiA:  L-0322/13

 

Full range of...

SECURITY SERVICE ONLY WITH US!


WIĘCEJ

Close...

PROTECTION WITH OUR COMPANY!


WIĘCEJ

We ensure...

YOUR SAFETY!


WIĘCEJ

Posiadamy w swoich szeregach osoby z uprawnieniami w zakresie audytów bezpieczeństwa, doradztwa oraz projektowania systemów ochrony zgodnie z wymogami Ustawy O Ochronie Osób I Mienia. Podejmując się ochrony osób i mienia podpisanie nowej umowy poprzedzamy działaniami operacyjnymi mającymi na celu analizę potencjalnego ryzyka związanego z bezpieczeństwem chronionego obszaru. W celu dopasowania programu ochrony do konkretnego, chronionego obiektu dokonujemy analizy zabezpieczeń technicznych wpływających bezpośrednio na działania operacyjne, jak i rozwiązań operacyjnych tj. ilości oraz koniecznych kwalifikacji pracowników wykonujących obowiązki ochronne, planu ochrony oraz potencjalnych zagrożeń na danym obszarze. Szczegółowa analiza zagrożeń umożliwia wskazanie sugerowanych zaleceń poprawiających stan bezpieczeństwa ludzi i mienia.

Opracowany audyt  zawiera kompleksowe informacje: zalecenia oraz różne warianty poprawy stanu bezpieczeństwa z wykorzystaniem usług świadczonych przez PROTEGO SECURITY ze wskazaniem zalet, wad i ograniczeń (technicznych oraz prawnych) oraz wynikających z tego różnic cenowych. Do każdego z wariantów na specjalne życzenie przygotowujemy profesjonalny plan ochrony obiektu/osoby.

Przeprowadzony audyt pozwala na wybór dogodnej dla Państwa oferty łączącej wysoką jakość świadczonych usług z  konkurencyjną ceną.