Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Tel.: +48 (22) 115 32 64              E-mail: biuro@protegosecurity.eu            Nr koncesji MSWiA:  L-0322/13

 

Full range of...

SECURITY SERVICE ONLY WITH US!


WIĘCEJ

Close...

PROTECTION WITH OUR COMPANY!


WIĘCEJ

We ensure...

YOUR SAFETY!


WIĘCEJ

          Mamy zaszczyt poinformować naszych Klientów i Przyjaciół, że Agencja Ochrony Protego Security Warszawa w bieżącym, podobnie jak w 2017 roku została wyróżniona prestiżowym Certyfikatem Firma Godna Zaufania. 

     Certyfikat „Firma Godna Zaufania” istnieje na polskim rynku od 2013 roku i jest jednym z najbardziej wiarygodnych wyróżniew Polsce. Celem tego wyróżnienia jest zapewnienie potencjalnym klientom dostępu do firm, które zasługują na wyróżnienie w związku z wysoką jakością świadczonych usług oraz stosowaniem szeroko rozumianych zasad etyki w prowadzeniu działalności gospodarczej. Firmy wyróżnione certyfikatem „Firma Godna Zaufania” charakteryzują się również nie tylko rzetelnością i najwyższym poziomem świadczonych usług świadczonych usług, ale także nienaganną opinią wśród Kontrahentów.

      Cieszymy się, że nasi Klienci po raz kolejny wyrażają pozytywne opinie na temat naszych usług. To wyraz zaufania, który motywuje nas do dalszej pracy i świadczenia usług na najwyższym poziomie. Chcemy być zawsze blisko naszego Klienta, aby spełniać jego wymagania i działać najskuteczniej w branży.
 
      Chcemy podziękować  osobom, które współpracując z nami kolejne lata kreują rozpoznawalność  marki Protego Security oraz tym samym  przyczyniły się do uzyskania przez nas tego zaszczytnego wyróżnienia.
 

Firma Godna Zaufania 2018 dla Protego Security Ochrona Warszawa