Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Tel.: +48 (22) 115 32 64              E-mail: biuro@protegosecurity.eu            Nr koncesji MSWiA:  L-0322/13

 

Full range of...

SECURITY SERVICE ONLY WITH US!


WIĘCEJ

Close...

PROTECTION WITH OUR COMPANY!


WIĘCEJ

We ensure...

YOUR SAFETY!


WIĘCEJ

   

         PROTEGO SECURITY TO OCHRONA MIENIA I OSÓB NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE.

       Agencja Ochrony Osób i Mienia PROTEGO SECURITY Sp. z o.o. swoją działalność prowadzi na podstawie Koncesji MSWiA Nr L-0322/13. Siedziba firmy to ul. Jana Kazimierza 64 lok. 74, 01 - 248 Warszawa, NIP: 527-27-00-300, REGON: 146862955, KRS 0000475916. Rekomendacją dla naszej firmy jest zawarte w PZU SA ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej kontraktowej i deliktowej oraz wiążące się z tym zniżki w firmach ubezpieczeniowych dla klientów korzystających z naszych usług. Wszystkie nasze działania opieramy na poszanowaniu prawa i w oparciu o Ustawę Z Dnia 22 sierpnia 1997 r. O Ochronie Osób i Mienia, opublikowanej w Dzienniku Ustaw z dnia 26 września 1997 nr 114. poz.740. 

 

Oferujemy swoje usługi w zakresie ochrony:
 
- obiektów budowlanych,
 
- Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych,
 
- posesji, obiektów mieszkalnych,
 
- konferencji, bankietów, pikników, szkoleń itp.
 
- koncertów i tras koncertowych,
 
- wycieczek objazdowych, wyjazdów integracyjnych itp.
 
- osobistej/ochrony VIP,
 
- podróży oraz spotkań biznesowych,
 
- dzieci oraz rodziny (w drodze do szkoły, na zakupach itp.)
 
- transferu z lotniska do miejsca docelowego,
 
- transportu VIP,
 
- inne (wg. życzeń Klienta).
 
Polecamy się również w zakresie: usług recepcyjnych oraz dozorczych, obsługi szatni itp.
 

Działalność naszej firmy to: ochrona osób i mienia; projektowanie, montaż i serwis systemów alarmowych, oraz ich monitorowanie drogą radiową połączone z interwencją grup szybkiego reagowania.

Nasza firma ochroniarska ukierunkowana jest tylko i wyłącznie na ochronę osób i mienia co wpływa znacząco na nasz profesjonalizm oraz wysoką jakość usług. Ochrona osób i mienia to nie tylko nasz zawód, ale również sposób na życie oraz pasja.

Kadra zarządzająca Protego Security Ochrona to najwyższej klasy fachowcy z wieloletnią praktyką w wiodących przedsiębiorstwach zajmujących się ochroną osób i mienia w Polsce i na świecie. To wieloletnie doświadczenie  pozwala nam na przygotowanie i kompleksową realizację zadań związanych ze świadczeniem usług ochrony osób i mienia. Ściśle współpracujemy z wieloma specjalistami z dziedzin związanych z branżą ochrony, m.in. antyterroryzmu, prawa, kryminalistyki oraz strzelania i technik interwencji.

Uproszczona struktura organizacyjna oraz fakt, że operujemy w niewielkich, wysokokwalifikowanych oraz mających szeroki zakres uprawnień zespołach wpływa na naszą sprawność oraz szybkość podejmowanych decyzji. Daje nam to wyraźną przewagę nad konkurencją o tradycyjnej strukturze organizacyjnej.

Naszą dewizą jest mobilność. Dzięki temu zasięgiem działania obejmujemy cały kraj. W ten sposób możemy swobodnie i sprawnie realizować zarówno zlecenia lokalne, jak również kontrakty sieciowe o zasięgu ogólnopolskim.

W swojej pracy utrzymujemy stałą i bardzo bliską współpracę z lokalnymi posterunkami Policji i Straży Miejskiej w celu zapobiegania popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz prewencji zjawisk kryminogennych.

W ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu pomagamy charytatywnie, wspieramy i aktywnie współdziałamy z Fundacją Św. Gezelina. Celem naszego działania jest niesienie pomocy dzieciom niepełnosprawnym, upośledzonym umysłowo, dzieciom z rodzin rozbitych i patologicznych, oraz niesienie pomocy osobom starszym i bezdomnym (więcej informacji: www.gezelin.pl ).

 

Ochrona osób i mienia to nasz zawód i pasja.

Nasza firma ochroniarska poleca się w zakresie kompleksowych systemów bezpieczeństwa.