Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Tel.: +48 (22) 115 32 64              E-mail: biuro@protegosecurity.eu            Nr koncesji MSWiA:  L-0322/13

 

Full range of...

SECURITY SERVICE ONLY WITH US!


WIĘCEJ

Close...

PROTECTION WITH OUR COMPANY!


WIĘCEJ

We ensure...

YOUR SAFETY!


WIĘCEJ

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z III  Balu Wiosennego Lions Club Lidzbark Warmiński Krasicki który miał miejsce w dniu 6 kwietnia bieżącego roku w Hotelu Krasicki w Lidzbarku Warmińskim. W tym roku na balu bawiło się ponad 160 osób. Wśród gości byli między innymi samorządowcy i parlamentarzyści. Do tańca grał bartoszycki zespół Libra Band. 

Mamy zaszczyt poinformować o uhonorowaniu  Agencji Ochrony Protego Security specjalnym wyróżnieniem za  udzielane wsparcie, hojność oraz pomoc w realizacji zadań statutowych Lions Club Krasicki. Dziękujemy za uznanie, Agencja Ochrony Protego Security z dumą wspiera i będzie wspierać  misję i działalność Lions Club Krasicki.Podziękowania przekazujemy  również Wam  Nasi Drodzy Klienci ponieważ to właśnie dzięki Wam i współpracy z Wami możemy pomagać najbardziej potrzebującym.


Lions Club Krasicki
Protego Security Lions Club Krasicki
Marcin Kowalski Lions Club Krasicki
Hotel Krasicki Lidzbark Warmiński
Lidzbark Warmiński
Lions Club Krasicki Bal Charytatywny
Marcin Kowalski Krasicki Lidzbark Warmiński
Lions Club Krasicki Lidzbark Warmiński