Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Tel.: +48 (22) 115 32 64              E-mail: biuro@protegosecurity.eu            Nr koncesji MSWiA:  L-0322/13

 

Full range of...

SECURITY SERVICE ONLY WITH US!


WIĘCEJ

Close...

PROTECTION WITH OUR COMPANY!


WIĘCEJ

We ensure...

YOUR SAFETY!


WIĘCEJ

W sobotę 2 września 2017 r. w Warszawie przy Skwerze Radiowej Rodziny Matysiaków odbyła się  V edycja Pikniku Wcześniaka na Karowej, zorganizowana przez Szpital Kliniczny im. Księżnej Anny Mazowieckiej w Warszawie oraz grupę portali dla nowoczesnych rodziców: eGaga.pl, Qlturka.pl, Sportowarodzina.pl i Egodziecka.pl. W tym roku hasłem przewodnim  imprezy było: „Aktywnie przez świat”, a na uczestników czekała moc atrakcji, przygotowanych przez organizatorów, partnerów oraz patronów wydarzenia. W bieżącym roku na pikniku zagościli m.in. : Fundacja Polska-Haiti, Muzeum dla Dzieci przy Muzeum Etnograficznym w Warszawie, Mały Inżynier, Smart Kids a także Studio Polot.Głównym celem każdej edycji Pikniku jest pogłębianie wiedzy na temat przedwczesnych narodzin, a także profilaktyka wcześniactwa.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji była pani Prezydentowa – Agata Kornhauser-Duda.
Agencja Ochrony Protego Security Warszawa była partnerem oraz zadbała o komfort i bezpieczeństwo organizatorów oraz zaproszonych gości. 

Ochrona Agencja Ochrony Warszawa Protego Security Piknik Wczesniaka
Piknik Wcześniaka Szpital Karowa 2017