Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Tel.: +48 (22) 115 32 64              E-mail: biuro@protegosecurity.eu            Nr koncesji MSWiA:  L-0322/13

 

Full range of...

SECURITY SERVICE ONLY WITH US!


WIĘCEJ

Close...

PROTECTION WITH OUR COMPANY!


WIĘCEJ

We ensure...

YOUR SAFETY!


WIĘCEJ

SZCZEGÓŁOWA OFERTA BEZPIECZEŃSTWA POWIERZCHNI KOMERCYJNYCH

 

        Naszą domeną są usługi dla firm zarządzających nieruchomościami. Zapewniamy bezpieczeństwo powierzchni komercyjnych (np. galerii handlowych oraz biurowców). Znamy wymagania i oczekiwania Klientów tej branży – poza skutecznością systemu ochrony kładziemy duży nacisk na ospowiedni sposób pełnienia służby, kwalifikacje, kulturę osobistą oraz wygląd Agentów Ochrony. Bardzo istotna jest możliwość wsparcia Klienta w sytuacjach kryzysowych - np. w wypadku ewakuacji, pożaru lub awarii technicznej. Aby sprostać tym oczekiwaniom i dostosować model usługi do charakterystykii obiektu i potrzeb Klienta oferujemy usługi ochrony realizowane w dwóch, uzupełniających się (lub łączonych) modelach:

 

Model recepcyjny

             Obsługa posterunków stacjonarnych- Agenci Ochrony mają stały kontakt z pracownikami Klienta, jego gośćmi i interesantami (istnieje możliwość obsługi centrali telefonicznej). Agenci Ochrony są zgodnie z najczęstszymi oczekiwaniami Klienta umundurowani w uniformy garniturowe, znają język angielski w stopniu co najmniej komunikatywnym, mają miłą prezencje i wysoka kulturę pracy i obycia.

 

Model ochronny

             Forma ochrony mobilnej, gdzie Agenci Ochrony są upoważnieni do opuszczania posterunku stacjonarnego lub posterunki są w zorganizowane jako patrolowo-obchodowe. Agenci Ochrony są w zależności od oczekiwań Kontrahenta umundurowani w uniformy garniturowe lub „bojowe”, a ich kwalifikacje są dobierane zgodnie z zakresem zadań oraz nałożonymi obowiązkami.

 

 

Główne zadania Agentów Ochrony na obiektach branży FM to :

- kontrola ruchu osobowego/kołowego,

- rejestrowanie wejść/wyjsć gości,

- czynne przeciwdziałanie ewentualnym próbom kradzieży, napadom rabunkowym bądź dewastacji mienia,

- nadzorowanie ruchu kołowego,

- dbanie o drożność dróg ewakuacyjnych,

- udzielanie informacji Gościom oraz pracownikom,

- zabezpieczenie budynku po wyjściu pracowników,

- zamykanie okien, drzwi, włączenie systemu alarmowego.

 

 

Agenci Ochrony pełniący służbę w nieruchomościach komercyjnych przechodzą dodatkowe szkolenia związane ze specyfiką pracy tego typu obiektach, czyli szkolenia operacyjne i obiektowe (np. dotyczące technik kradzieży), szkolenia z zakresu procedur przyjętych przez Klienta, kursy z zakresu obsługi gości, postępowania w sytuacjach stresowych oraz pomocy przedmedycznej.

 

 

Uzupełnieniem systemu ochrony, pozwalającym na zwiększenie skuteczności i szybkości reakcji jest oferta dotycząca zabezpieczeń technicznych i monitoringu sygnałów alarmowych. PROTEGO SECURITY oferuje usługi projektowania, instalacji i montażu zabezpieczeń wszelkiego rodzaju – od mechanicznych i innych systemów kontroli dostępu, przez systemy alarmowe, przeciwpożarowe i inne po monitoring obiektów ruchomych i systemy telewizji przemysłowej. PROTEGO SECURITY utrzymuje stałą, ścisłą współpracę z lokalną Policją oraz Strażą Miejską w ramach prewencji oraz wymiany informacji.

 

 

Podpisanie kontraktu poprzedzamy szczegółową analizą zagrożeń oraz audytem bezpieczeństwa. Ochronę realizujemy przy wsparciu najnowszych technologii: systemów alarmowych, telewizji przemysłowej, nowoczesnych środków łączności.