Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Tel.: +48 (22) 115 32 64              E-mail: biuro@protegosecurity.eu            Nr koncesji MSWiA:  L-0322/13

 

Full range of...

SECURITY SERVICE ONLY WITH US!


WIĘCEJ

Close...

PROTECTION WITH OUR COMPANY!


WIĘCEJ

We ensure...

YOUR SAFETY!


WIĘCEJ

          W dniu 25 października 2017 r. przy Placu Trzech Krzyży 8 w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie butiku W.KRUK Rolex – siedziby marki i salonu wystawowego  W.KRUK. Flagowy salon marki, w całkiem nowej odsłonie, zaprezentowany został licznie przybyłym gościom i przyjaciołom marki. Pośród nich znaleźli się m.in.: ambasadorka W.KRUK Martyna Wojciechowska, Paulina Kurpińska, Beata Ścibakówna, Ewa Szabatin i wielbiciele zegarków marki Tudor Adam Nergal Darski, Piotr Kędzierski, Michał Rejent oraz wielu innych gości. Gospodarzem otwarcia salonu był Jerzy Mazgaj, przewodniczący Rady Nadzorczej Vistula Group.

      W W.KRUK Rolex Boutique znajduje się bogate portfolio najlepszych szwajcarskich marek zegarkowych. Oprócz marek Rolex, Tudor, Longines, Rado – W.KRUK zaprezentował dwie premiery firm: Hublot oraz Girrad-Perregaux.

       Jedną z licznych atrakcji spotkania było ręczne malowanie toreb W.KRUK na żywo. Motywy z florystycznej kolekcji Kwiaty Nocy przeniesiono na oczach gości na skórzane torebki marki. Kwiatowe akcesoria W.KRUK z wizerunkiem maków, chabrów, lilii, bratków i róż niebawem trafią do sprzedaży.

       O komfort i bezpieczeństwo organizatorów i licznie zgromadzonych gości zadbała Agencja Ochrony Protego Security Warszawa. Ochrona realizowana była przez Kwalifikowanych Agentów Ochrony.