Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Tel.: +48 (22) 115 32 64              E-mail: biuro@protegosecurity.eu            Nr koncesji MSWiA:  L-0322/13

 

Full range of...

SECURITY SERVICE ONLY WITH US!


WIĘCEJ

Close...

PROTECTION WITH OUR COMPANY!


WIĘCEJ

We ensure...

YOUR SAFETY!


WIĘCEJ

W dniach: 11-29 kwietnia w samym centrum Warszawy,  na Placu Konstytucji po raz siódmy odbył się Włoski Targ Żywności Regionalnej Gusto & Buon Gusto.  Oliwa z oliwek i suszone pomidory z Sycylii, toskańska wędlina z dzika, sos pesto z Ligurii, najlepszy parmezan – Parmiggiano Reggiano z Emilii-Romanii, makarony z dodatkiem prawdziwków, trufli i pokrzywy i wiele innych produktów najwyższej jakości można było spróbować i kupić podczas tego wydarzenia. Prezentowane były tam produkty z dwunastu regionów Włoch, w tym z Toskanii, Piemontu, Lombardii, Ligurii, Apulii, Sardynii, Lacjum.

Włoski Targ Żywności Regionalnej Gusto&BuonGusto będzie miał w tym roku dwie edycje. Kolejna zapowiedziana jest jesienią – zapraszamy w imieniu swoim i organizatorów.
Kwietniowe wydarzenie było siódmą edycją Gusto & Buon Gusto w Warszawie i po raz kolejny o bezpieczeństwo zadbała Agencja Ochrony Protego Security Warszawa. Zadanie realizowane było przez Kwalifikowanych Agentów Ochrony we współpracy z naszymi włoskimi przyjaciółmi.

wloski targ na placu konstytucji protego security warszawa
ochrona warszawa
agencja ochrony warszawa
firma ochroniarska warszawa
Gusto&BuonGusto
Włoski Targ Żywności Regionalnej
Włoski Targ Żywności Regionalnej Gusto&BuonGusto
targi ochrona warszawa