Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług na najwyższym poziomie. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w Twojej przeglądarce. Czytaj więcej. ×
     

Tel.: +48 (22) 115 32 64              E-mail: biuro@protegosecurity.eu            Nr koncesji MSWiA:  L-0322/13

 

Full range of...

SECURITY SERVICE ONLY WITH US!


WIĘCEJ

Close...

PROTECTION WITH OUR COMPANY!


WIĘCEJ

We ensure...

YOUR SAFETY!


WIĘCEJ

            Agencja Ochrony Protego Security zajmuje się również montażem i serwisem systemów alarmowych (włamania, napadu, pożaru itp.), systemów telewizji przemysłowej oraz okresowymi przeglądami i konserwacją powyższych. Nasz Dział Ochrony Technicznej również projektuje oraz wykonuje systemy kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy, jak również systemów mechanicznego zabezpieczenia obiektów. Stosowane przez nas urządzenia posiadają wymagane atesty i homologacje, dopuszczające je do użytku w obiektach o różnych klasach zagrożenia. W systemach alarmowych wykorzystujemy centrale mikroprocesorowe, nadajniki powiadamiania radiowego, czujki ruchu, czujki magnetyczne i akustyczne. Wszystkie urządzenia systemów są łączone na linii antysabotażowej. Zabezpieczenia i metody ochrony technicznej dobieramy w zależności do potrzeb, specyfiki oraz zagrożeń występujących w chronionym obiekcie.

 

       Firma ochroniarska Protego Security świadczy usługi w zakresie ochrony i zabezpieczeń technicznych na rzecz osób prywatnych, firm oraz instytucji państwowych zapewniając kompleksową ochronę mienia, elastyczność i profesjonalizm.

 

        Pracownicy Działu Ochrony Technicznej Agencji Ochrony Protego Security  dokształcają się ustawicznie uczestnicząc w szkoleniach oraz kursach organizowanych przez producentów i dystrybutorów oferowanego sprzętu, a także instytucje nadające uprawnienia i certyfikaty wymagane przepisami prawa.

 

Atuty Agencji Ochrony Protego Security w zakresie zabezpieczeń technicznych:

- wiedza i wieloletnie doświadczenie,

- profesjonalne i wykwalifikowane kadry Działu Ochrony Technicznej,

- licencje pracowników zabezpieczenia technicznego,

- wykorzystanie profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości,

- współpraca z rzetelnymi dostawcami,

- gwarancje na instalowane systemy,

- możliwość uzyskania zniżek przy ubezpieczeniu Państwa mienia,

- możliwość indywidualnego dostosowania sposobu realizacji usługi