Zabezpieczenia techniczne

SYSTEMY ALARMOWE ORAZ SYSTEMY KAMER CCTV

Agencja Ochrony Protego Security zajmuje się również montażem i serwisem systemów alarmowych (włamania, napadu, pożaru itp.), systemów telewizji przemysłowej oraz okresowymi przeglądami i konserwacją powyższych. Nasz Dział Ochrony Technicznej również projektuje oraz wykonuje systemy kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy, jak również systemów mechanicznego zabezpieczenia obiektów. Stosowane przez nas urządzenia posiadają wymagane atesty i homologacje, dopuszczające je do użytku w obiektach o różnych klasach zagrożenia. W systemach alarmowych wykorzystujemy centrale mikroprocesorowe, nadajniki powiadamiania radiowego, czujki ruchu, czujki magnetyczne i akustyczne. Wszystkie urządzenia systemów są łączone na linii antysabotażowej. Zabezpieczenia i metody ochrony technicznej dobieramy w zależności do potrzeb, specyfiki oraz zagrożeń występujących w chronionym obiekcie.


Firma ochroniarska Protego Security świadczy usługi w zakresie ochrony i zabezpieczeń technicznych na rzecz osób prywatnych, firm oraz instytucji państwowych zapewniając kompleksową ochronę mienia, elastyczność i profesjonalizm.


Pracownicy Działu Ochrony Technicznej Agencji Ochrony Protego Security dokształcają się ustawicznie uczestnicząc w szkoleniach oraz kursach organizowanych przez producentów i dystrybutorów oferowanego sprzętu, a także instytucje nadające uprawnienia i certyfikaty wymagane przepisami prawa.

Atuty Agencji Ochrony Protego Security w zakresie zabezpieczeń technicznych:

  • wiedza i wieloletnie doświadczenie,

  • profesjonalne i wykwalifikowane kadry Działu Ochrony Technicznej,

  • wykorzystanie profesjonalnego sprzętu najwyższej jakości,

  • współpraca z rzetelnymi dostawcami,

  • gwarancje na instalowane systemy,

  • możliwość uzyskania zniżek przy ubezpieczeniu Państwa mienia,

  • możliwość indywidualnego dostosowania sposobu realizacji usługi