O nas

Agencja Ochrony Protego Security Warszawa działa na ogólnopolskim rynku ochrony od 2013 roku i poleca swoje usługi w zakresie ochrony fizycznej osób i mienia wspartej innowacyjnymi oraz zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi.

Polecamy swoje usługi w zakresie ochrony stacjonarnej (ochrona obiektów mieszkalnych, Wspólnot, Spółdzielni, placów budów, obiektów handlowych, obiektów użyteczności publicznej i innych), a także zabezpieczeniu imprez (bankiety, pokazy mody, imprezy sportowe i inne), zabezpieczeń technicznych (systemy alarmowe, monitoring wizyjny) czy ochrony osobistej VIP.

Ukierunkowanie naszej firmy tylko i wyłącznie na ochronę osób i mienia wpływa znacząco na nasz profesjonalizm oraz wysoką jakość usług. Ochrona osób i mienia to nie tylko nasz zawód, ale również sposób na życie oraz pasja.

Kadra zarządzająca Protego Security to najwyższej klasy fachowcy z wieloletnią praktyką w wiodących przedsiębiorstwach zajmujących się ochroną 

Uproszczona struktura organizacyjna oraz fakt, że pracujemy w niewielkich, wyspecjalizowanych oraz mających szerokie kompetencje zespołach wpływa na naszą sprawność oraz szybkość podejmowanych decyzji- daje nam to wyraźną przewagę nad konkurencją o tradycyjnej strukturze organizacyjnej.osób i mienia w Polsce i na świecie. To wieloletnie doświadczenie pozwala nam na przygotowanie i kompleksową realizację zadań związanych ze świadczeniem usług ochrony osób i mienia na najwyższym poziomie.

Naszą dewizą jest mobilność. Dzięki temu zasięgiem działania obejmujemy cały kraj. W ten sposób możemy swobodnie i sprawnie realizować zarówno zlecenia lokalne, jak również kontrakty sieciowe o zasięgu ogólnopolskim.

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Pracodawców Ochrona – organizacji skupiających wiodących pracodawców z branży bezpieczeństwa w Polsce oraz jako jedyna firma w Polsce należymy i posiadamy rekomendacje elitarnego, międzynarodowego stowarzyszenia nauk o bezpieczeństwie: European Association For Security (członkiem tego zaszczytnego grona jesteśmy od 2017 roku). Charakteryzujemy się najwyższą jakością obsługi klienta oraz profesjonalną wiedzą z zakresu świadczenia usług ochroniarskich a także obowiązujących przepisów prawnych w tym zakresie a dzięki naszym standardom społecznej odpowiedzialności biznesu spełniamy wymagania międzynarodowej normy ISO 26000.

Zobacz nasze listy referencyjne

Pozostałe listy referencyjne do wglądu w siedzibie Spółki

„Innowacyjność w ochronie”- oto nasza dewiza.

Zapraszamy do kontaktu i powiększenia grona naszych zadowolonych klientów.